לחשוב ולשמוח כדי להיות בריא!

שלום, שמי נילי דור האלה ואני שמחה שהגעת לעמוד הזה. בלי שום קשר להחלטתך להמשך הדרך. אני שמחה כי זה יותר בריא. יותר בריא לי.

בדיוק על זה אני הולכת לדבר עם הרופאות דר' דינה אייזן ודר' לילך מלצקי: על הקשר בין שמחת חיים, מחשבה נכונה ובריאות. מה שהן מגדירות כבריאות אופטימית.

קודם כל – מי אנחנו?

נילי דור האלה - מומחית לתרפיית צחוק, מטפלת, מנחת קבוצות ומכשירה מטפלים ומאמנים בשיטות הטיפול והאימון המתקדמות, המבוססות על שימוש במנגנוני הפורקן הטבעיים של הגוף (צחוק, בכי, צעקה) בשילוב משאבים אנושיים טבעיים נוספים כגון: נשימה, קצב, תנועה, משחק, מגע וצבע.

דר' לילך מלצקי – בוגרת בית הספר לרפואה באוניברסיטת תל אביב, מומחית לרפואת המשפחה ורופאה בכירה ברפואת חירום. בעלת תואר מאסטר במינהל מערכות בריאות – אוניברסיטת בן גוריון. סיימה 20 שנות שירות בצה"ל כרופאה צבאית בדרגת סגן אלוף. כיום עובדת במרפאה בישוב כרופאת משפחה.

דר' דינה איזן - בוגרת ביה"ס לרפואה בתל אביב, מומחית ברפואת משפחה מטעם אוניברסיטת בן גוריון בנגב. מחברת הספר "מסע אל ממלכות פנימיות", מדריכה בעמותת שמחת הלב של הליצנים רפואיים, מנחה קבוצות של חשיבה הכרתית. מפתחת שיטת סינפסות לבריאות אופטימית.

שתי הרופאות גילו משהו שלא מלמדים בבתי ספר לרפואה: עדיף להקדים תרופה למכה – יותר קל ויותר זול למנוע מחלות מאשר לרפא אותן! לא זו בלבד הן גם גילו איך כל אחד יכול לעשות את זה מאד בקלות ובחינם!

האמת שהן הולכות נגד המקצוע שלהן: כאשר השיטה שלהן תתפשט על פני כדור הארץ, רוב הרופאים יישארו בלי עבודה ויצטרכו להחליף מקצוע… אבל הבריאות הכללית יותר חשובה להן.

זאת הסיבה שהן החליטו להקדיש את חייהן לקידום בריאות אופטימית.

בשיחה האינטרנטית איתי הן יגלו 10 עקרונות של בריאות אופטימית וצעדים פשוטים שניתן לעשות כדי ליישם את העקרונות בחיים שלך, כך שתמנע ותרפא את עצמך ממחלות רבות!

ותנחשו מהו העקרון ה -3 (מקום גבוה בהחלט) ברשימת העקרונות לבריאות אופטימית? – לחייך בכל הזדמנות ולצחוק כמה שיותר!

כן, אלה העובדות. עובדות מדעיות.

בנוסף ל- 10 העקרונות, בשיחה הזאת ניתן כלים לבניית חיבורים (סינפסות) בין הגוף, הרגש והמחשבה ליצירת מחשבות אופטימיות ושמחות למען הבריאות הגופנית והנפשית ולמען חיים טובים ומוגשמים!

אם יש לך שאלות בנוגע לבריאות אופטימית – תכתוב אותן בטופס והתשובות יינתנו במהלך השיחה.

שיחתנו תתקיים ביום רביעי ה-10.11.10 בשעה 20:00 ותשודר בחינם באינטרנט.

השיחה אמנם ללא תשלום, אך יש צורך להירשם. להרשמה לשיחה מלא את הטופס הבא והקישור לדף ישלח לכתובת הדו"אל שלך:

דואר אלקטרוני *
שם *
מקצוע *
שאלה 1
שאלה 2

נשתמע ביום רביעי
נלי דור האלה